Ihlamurkuyu hurda

Ihlamurkuyu hurda

Ihlamurkuyu hurda  0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan Ihlamurkuyu hurdacı 0536 975 04 26 hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmeti de sağlamaktayız.

Günlük hayatımızın temel sorunlarından biri çevre kirliliğidir. Bu kirlilik çok ciddi sorunlara yol açarak insan sağlığını derinden etkileyebileceği gibi doğadaki dostlarımızı da oldukça etkileyebilmektedir. Bu durumun ciddi hasarlara yol açmasının önüne geçmek için çevreye zararı büyük olan hurdalarımızdan başlayarak büyük bir adım atabiliriz. Ihlamurkuyu hurda olarak bu konuda sizlere 7/24 hizmet vererek üzerimize düşen görevi hakkıyla yerine getirmekteyiz.

Ihlamurkuyu hurda  0536 975 04 26

istanbul ıhlamurkuyu  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda ıhlamurkuyu hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Ihlamurkuyu  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız ıhlamurkuyu  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

HURDA SARI

Ihlamurkuyu hurda 0536 975 04 26

Ihlamurkuyu hurda 0536 975 04 26

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Ihlamurkuyu Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.hekimbaşı hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.

Yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

ıhlamurkuyu Hurda Alım Satım

 

ıhlamurkuyu Hurda Demir

 

ıhlamurkuyu Hurda Alimunyum

 

ıhlamurkuyu Hurda Bakır

 

ıhlamurkuyu Hurda Sarı

 

ıhlamurkuyu Hurda Çelik

 

ıhlamurkuyu Hurda Çinko

 

ıhlamurkuyu Hurda Krom

 

ıhlamurkuyu Hurda Kablo

 

ıhlamurkuyu Hurda Demir

 

ıhlamurkuyu Hurda Bakır

 

ıhlamurkuyu Hurda Paslanmaz

 

ıhlamurkuyu Hurda Alüminyum

 

ıhlamurkuyu Hurda Kağıt

 

ıhlamurkuyu Hurda

 

ıhlamurkuyu Makina Hurdaları

 

ıhlamurkuyu Hurda Çinko

 

ıhlamurkuyu Hurda

 

ıhlamurkuyu Hurda

 

ıhlamurkuyu Hurda Naylon

 

ıhlamurkuyu Hurda

 

ıhlamurkuyu Hurda Kurşun

 

ıhlamurkuyu Hurda

Ihlamurkuyu hurdacı olarak ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız

Makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.              

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz fiyat verme yerinde tesbit gibi kablo bakır madeni hurda degeri olan kablo bakırlarınızı degerinde alım satım yapmaktayız. Her türlü hurda demir geridönüşümü olan her türlü hurda degeri olan hurdalarınızı yerinden nakit almaktayız.

SOYMA BAKIR NERDEN CIKAR

Soyma bakır olarak tabir edilen bakır izoleli kabloların içinden çıkmaktadır. Bu tür kablolar soyma makinasında soyularak yada elde maket bıçağıyla soylulmaktadır. Soyma bakır neden daha pahalı çünkü analızi düzgün ve firesiz bir bakırdır.

Bu gönderiyi paylaş