Hekimbaşı hurdacı 0536 975 04 26

Hekimbaşı hurdacı 0536 975 04 26

Hekimbaşı hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Doğamıza yapacağımız en büyük iyilik onu temiz tutmaktır. Çünkü doğamıza bırakılan bir yabancı cisim yüzyıllar boyu orada kalarak çevreyi kirletmeye mahkum olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için bu madenlerin doğaya karışması engellenmeli ve Hekimbaşı hurdacılık biriminde toplanmasını sağlamalıyız. Bu birimde toplanan bütün hurdalarınızı gerekli ön işlemlerden geçirdikten sonra geri dönüşüm merkezlerine göndererek işlenmeye hazır hale gelmesinde öncü kurum oluyoruz.

Hekimbaşı hurdacı 0536 975 04 26

istanbul hekimbaşı  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda hekimbaşı hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Hekimbaşı  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız hekimbaşı  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

hekimbaşı hurdacı

hekimbaşı hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

Hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Hekimbaşı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.hekimbaşı hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.

sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

hekimbaşı Hurda Alım Satım

 

hekimbası Hurda Demir

 

hekimbaşı Hurda Alimunyum

 

hekimbaşı Hurda Bakır

 

hekimbaşı Hurda Sarı

 

hekimbaşı Hurda Çelik

 

hekimbaşı Hurda Çinko

 

hekimbaşı Hurda Krom

 

hekimbaşı Hurda Kablo

 

hekimbaşı Hurda Demir

 

hekimbaşı Hurda Bakır

 

hekimbaşı Hurda Paslanmaz

 

hekimbaşı Hurda Alüminyum

 

hekimbaşı Hurda Kağıt

 

hekimbaşı Hurda Plastik

 

hekimbaşı Makina Hurdaları

 

hekimbaşı Hurda Çinko

 

hekimbaşı Sarı Hurda

 

hekimbası Hurda Pet

 

hekimbası Hurda Naylon

 

hekimbaşı Hurda Krom

 

hekimbaşı Hurda Kurşun

 

hekimbaşı Hurda Karton.    Hekimbaşı hurdacı olarak   Ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleride aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.        

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım işileri yapan hurdacılar olarak kablo bakır fiyatları olarak en yüksek fiyatlara kablo bakır alım satım güncel fiyatlarla hurda alım satım yapan hurdacılar hurda dükkanı

KABLO ALIM SATIM.              

Her türlü hurda kablo alım satım yapan hurdacı firmamız kablolarınızı değerinde almaktadır.  Kablo hurdalarınızı yerinde değerinde tartım yaparak almaktayız.Kablo degerini içinden çıkan soyma bakırdan almaktadır.

Bu gönderiyi paylaş