Bostancı hurdacı 0536 975 04 26

Kadıköy 2017 hurda fiyatları

Bostancı hurdacı 0536 975 04 26

Bostancı hurdacı 0536 975 04 26

Bostancı hurdacı fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Bostancı Hurdacı firmamız hurda alımı yapmaktadır.Bostancı hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.Bostancı hurdacı 0536 975 04 26

Bostancı hurdacı 0536 975 04 26

HURDA BAKIR
Bostancı hurdacı

Bostancı hurdacı hurda alım satım

Hurda maden fiyatları için arayın
Hurda maden fiyatları için arayın
Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Bostancı ve çevresinde hurda alımı ve hurda satımı
Bostancı ve çevresinde hurda alımı ve hurda satımı
Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Hurda Alımı

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. bostancı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Bostancı hurdacı

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı, kablo,bakır, demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ Hurda Alım Çeşitleri

Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurda Demir

Bostancı Hurda Alimunyum

Bostancı Hurda Bakır

Bostancı Hurda Sarı

Bostancı Hurda Çelik

Bostancı Hurda Çinko

Bostancı Hurda Krom

Bostancı Hurda Kablo

bostancı Hurda Demir

Bostancı Hurda Bakır

Bostancı Hurda Paslanmaz

Bostancı Hurda Alüminyum

Bostancı Hurda Kağıt

Bostancı Hurda Plastik

Bostancı Makina Hurdaları

Bostancı Hurda Çinko

Bostancı Sarı Hurda

Bostancı Hurda Pet

Bostancı Hurda Naylon

Bostancı Hurda Krom

Bostancı hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna bostancı hurdacı,bostancı hurda,bostancı hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, bostancı hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.Bostancı hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Bostancı’nın en önemli tarihi eseri, bu yerleşim yerini ikiye bölen Çamaşırcı Deresi üstünde sefer ve kervan yolunun geçişini sağlayan Bostancıbaşı Derbendi Köprüsü‘dür.

Bostancı hurdacılar olarak hurda alım satım yapan hurda firmalarından biri olan bostancı hurdacı ikinciel hurda mazeme saç,profil,boru, lama, köşement,sac,trapez saç ,gibi hurda mazemerin kulınacak şekilde olan hurda demir yada cıkma mazeme olarak tabir edilen mazemelerin alım satımı yapılmaktadır.

Bostancı hurdacıyız, Biz tüm hurdalarınızı yerınden almaktayız.bız bostancı deyınce aklımıza sahili luna parkı gelıyor aklımıza cok eglencı yerlerı var. cok ıyı vakıt gecırebılecek bır semt,bız bostancı hurdacı olarak hurdalarınızı degerınde alırız.Her türlü hurda alım satım işleri yapılmaktadır ,hurda ahşap ,makara,palet,osb,pleymut,kalas,onaon,lastık hurdası ,kumaş hurdası gibi hurdaların ikinciel olarak alım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.  

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamız her türlü kablo bakır fiyatlarını bizden öğrenebilirsiniz. Güncel fiyatlarla kablo bakır alım yapan huırdacı dükkanı olan hurda firmamiz yerinde tesbit ve nakit ödeme imkanı ile hurda bakır kablo almaktayız.

HURDA KABLO ALIM YAPAN HURDACILAR                                               Hurda kablo alım yapan hurdacı olarak hurdalarınızı değerinde alım yapan hurdacılar olarak her türlü kablo hurdası almaktayız.  Bu kabloların hurda olması veya defolu olması gerekir . Yeni olursa faturası ve sayre hepsi olması gerekir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş