Kurtköy hurdacı 0536 975 04 26

Kurtköy hurdacı 0536 975 04 26

Kurtköy  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmeti de sağlamaktayız.

Günümüzde bir çok sanayi ürününde maden yataklarımızdan çıkartılan madenler kullanılmaktadır. Yenilenemeyen kaynaklar içerisinde yer alan bu madenlerimizi daha verimli kullanabilmek adına geri dönüşüme verilen önemin arttırılması gerekmektedir. Bu konuda bilinçli bir vatandaş olarak herkesin üzerine düşen geri dönüşüme girebilen bu malzemeleri Kurtköy hurdacı olarak bize ulaştırmak ve geri dönüşüme katılmasını sağlamak.

Kurtköy hurdacı 0536 975 04 26

istanbul kurtköy  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda kurtköy hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Kurtköy  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız kurtköy  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Kurtköy hurdacı 0536 975 04 26

Kurtköy hurdacı 0536 975 04 26

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kurtköy  Hurda sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. kurtköy hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır. yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. Sizlerden kablo değilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların iki yüzlük kırklık, ikilik ,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Hurda Alım Satım

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Alimunyum

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Sarı

 

kurtköy Hurda Çelik

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kablo

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Paslanmaz

 

kurtköy Hurda Alüminyum

 

kurtköy Hurda Kağıt

 

kurtköy Hurda Plastik

 

kurtköy Makina Hurdaları

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Sarı Hurda

 

kurtköy Hurda Pet

 

kurtköy Hurda Naylon

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kurşun

 

kurtköy Hurda Karton.

Kurtköy hurdacı olarak Ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz.

Bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.  

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo alım satım fiyat almak için bizi arayabilirsiniz,wep sitemizi ziyaret edin bizler kablo konusunda uzmanlaşmiş ekiplerimiz tarafından yerinde tesbit yaparak fiyat vermekteyiz. Kablo bakır fiyatları günlük güncel olarak degişmektedir.

         

KABLO BAKIR FİYATLARI.          

Kablo bakır fiyatları kanlonun içinden çıkacak verimine göre değişmektedir. Kablonun içinden çıkan soyma bakır oranı fiyatlarda değişilik sağlamaktadır. Kablonun kalınlığı yada inçeliğinin bir önemi yoktur. Kablonun içinden çıkan bakır fiyatını belirler.

Bu gönderiyi paylaş