imes hurdacı 0536 975 04 26

imes hurdacı 0536 975 04 26

imes  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız,İmes hurdacı 0536 975 04 26 her türlü demir ,bakır, sarı ,kablo ,plastik, kalay,kompozit,alıminyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart, bobinaj hurdaları, makine hurdaları gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Günümüzde değeri henüz anlaşılamamış olan hurdacılık sektörü ilerleyen yıllarda hammadde sıkıntısı çekilmeye başlandığında daha da kendisini göstermeye başlayacaktır. Sizde bu süreçte yerinizi alın ve işinize yaramayan tüm madenlerinizi bize ulaştırarak ülkemize bir katkı aile bütçenize de bir ek gelir kazanma şansı yakalayın.

imes hurdacı 0536 975 04 26

İstanbul imes  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda imes hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.İmes  hurdacılar olarak hurda alım satım yapan hurda firmalarından biri olan kadıkoy hurda,  hurdacı ikinciel hurda mazeme saç,profil,boru, lama, köşement,sac,trapez saç ,gibi hurda mazemerin kulınacak şekilde olan hurda demir yada cıkma mazeme olarak tabir edilen mazemelerin alım satımı yapılmaktadır.

İmes  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız imes hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

ımes hurdacı

İmes hurdacı 0536 975 04 26   imes hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

imes Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.imes hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

imes Hurda Alım Satım

imes Hurda Demir

imes Hurda Alimunyum

imes Hurda Bakır

imes Hurda Sarı

imes Hurda Çelik

imes Hurda Çinko

imes Hurda Krom

imes Hurda Kablo

imes Hurda Demir

imes Hurda Bakır

imes Hurda Paslanmaz

imes Hurdacı Alüminyum

imes Hurda Kağıt

imes Hurdacı Plastik

imes Makina Hurdaları

imes Hurda Çinko

imes Sarı Hurda

imes Hurda Pet

imes Hurda Naylon

imes Hurda Krom

imes Hurda Kurşun

 

İmes hurdacı olarak hurdalarınızı gelıp yerınden almaktayız.hurda iplik hurda kıyafet hurda kasık hernevı hurdalarınıZı gelıp almaktayız..Her türlü hurda alım satım işleri yapılmaktadır ,hurda ahşap ,makara,palet,osb,pleymut,kalas,onaon,lastık hurdası ,kumaş hurdası gibi hurdaların ikinciel olarak alım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Bu zararın önüne geçmek için sizde elinizdeki tüm materyallerinizi bize ulaştırarak kazanca çevirin.          

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo konusunda uzmanlaşmiş ekiplerimiz tarafından her türlü soyma bakır lama bakır kablo bakır gibi her türlü madeni yada geri dönüşümü olan hurdalarınızı yerinde nakit para ile alarak ülke ekonomisine katkı saglamaktayız.

   

HURDA KABLO FİYATLARI.                                

Kablo fiyatlar günden güne değişmekte olup bakır kablonunda borsası olduğundan dolara baglı olarak gitmektedir. Bu yüzden hergün fiyatların yükselip düşmesi saat ile ölçülmektedir.güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Bu gönderiyi paylaş