Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı olarak yıllardır bu sektörün içerisinde yer alıp siz değerli müşterilerimizin hurda konusunda istek ve ihtiyaç taleplerini karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız. Hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan hurdacı olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile en yüksek fiyatlar karşılığında sizlerin hurdalarının alımını yapmaktayız.

Hurdacılık henüz değeri bilinmeyen bir sektördür, ileride ham madde sıkıntısı yaşanmaya başladığında önemi ilk artacak olan sektör hurda sektörüdür. Bu bağlamda hurdacılık gün geçtikçe daha da değerlenecektir. Sizde bu paydaki yerinizi almak için hemen hurdalarınızı geri dönüşüme gönderin hem aile ekonominize katkı sağlayın hem de sanayimizin gelişmesinde etkin rol oynamış olun.

Hurda Hurdacı

Hurdacılık birtakım insanlar tarafından küçük görülen bir meslek olsa da aslında önemli ve maddi geliri oldukça iyi olan bir meslektir. Ülkemizde amatör olarak bu işi yapılmaktadır. Hurdacılık denildiğinde ilk başta akla gelen metaller ve kâğıt gelse de birçok materyal için hurdacılık yapmak ve bu işten maddi gelir elde etmek mümkündür. Geri dönüşümü mümkün olan veya değerlendirilebilen bütün materyallerin hurdacılığı yapılabilmektedir.

Hurdacılıkta yapılan ise eski olan metal, plastik, cam, kâğıt gibi materyallerin belli bir geri dönüşüm işlemi sonrasında tekrar işlenebilir hal getirilmesi için yapılan işlemlerin hepsini kapsamaktadır. Genellikle hurdacılar tarafından hurdalar çöplerden ya da ilgili yerlerden toplanır, toplandıktan sonra işlem göreceği yer olan Hurda hurdacı firmamıza getirilir. Temizleme ve ayrım süreçlerinden geçtikten sonra geri dönüşüm zincirine dahil etmek amacıyla işlem yapılır.

Hurdacılık sektörü oldukça kapsamlı bir sektördür. Küçük alanlarda iş yapabilmekle birlikte çok daha büyük alanlarda da iş yapmanız mümkündür. Örnek vermek gerekirse otomobil ya da diğer taşıtların hurdacılığı büyük olarak nitelendirebileceğimiz hurdacılık alanlarından biridir. Bununla birlikte sektör olarak büyük olsa da iş olarak küçük olan kâğıt hurdacılığı yine örnek verilebilir.

Hurdacılık sektörü oldukça geniş çalışma alanları olan ve çalışanları oldukça tatmin eden bir sektördür. Tabi ki çalışma şartları oldukça zor ve ağırdır. Genellikle küçük çaplı hurdacılar için söylemek gerekirse yürümek, aramak gerektiren bir iştir. Günün çoğu zamanını hurdacılar kâğıt ve metal toplayıcıları için yürüyerek geçmektedir.

Hurda Soğutucu Motorları

Kompresörler soğutucu sistemin en önemli yerini oluşturmaktadır ve çalışma şekli ne olursa olsun buharlaştırıcıdan çıkan gazı yoğuşma basıncına kadar sıkıştırılması görevini yerine getirmektedir. Bu görevi yerine getirebilecek başka kompresör çeşitleri ve tasarımları bulunmakla birlikte ev tipi buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresörler kullanılmaktadır.

Buzdolabı ve klimalarda bulunan motor pompa gruplarına verilen isimdir. Dış etkenlerden tamamen yalıtışmış kapalı bir makinedir. Böylelikle soğutucu gazın kaçışı önlenmiş olur. Soğutucu gazların devir daimini yaparak soğutmayı gerçekleştirirler. Buzdolabı hurda soğutucu motorları içerisinde bulunan kimyasal yağ nedeniyle bu kompresörlerin geri dönüşüme gönderilmeden atılması doğaya oldukça zarar vermektedir.

Biz Hurda hurdacı firması olarak soğutucu motoru hurdaların alımını gerçekleştirmekteyiz. Soğutucu motorunuzun hurdasını elinizden çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hurdaya çıkmış soğutucu motorunuzun sökümünü ve yerinde nakit ödemesini gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Alüminyum

Günümüzde birçok alanda metal ürünleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılan ve kullanım şekli farklılık gösteren ise, alüminyumdur. Alüminyumun değerli ve tercih edilmesi geçmişten günümüze kadar devam etmiştir. Fakat bugüne kadar birçok farklı eşya alüminyumdan üretilmiştir. Alüminyumun kullanım alanları göze alındığında çoğunlukla sanayi, tabela, mutfak eşyalarında kullanıldığı görülmektedir. Bu sektörlerde kullanım avantajları arasında alüminyumun kapladığı hacim göze alındığında kilo ağırlığının beklenenden daha hafif olması yer almaktadır. Alüminyumun geri dönüşümde ve hurda sanayiinde fazla kullanılması, alüminyumun değerli olmasını sağlamaktadır. Hurda alüminyum alımını gerçekleştirerek, siz değerli müşterilerimizin bu yöndeki taleplerinizi karşılamakla birlikte alüminyumun geri dönüşüm zincirine katılmasını sağlamaktayız.

Alüminyum piyasa tarafından hafif ve esnek bir materyal olarak bilinmektedir ve kullanım sektörü bakımından çok olmasından dolayı alüminyumun önemli olduğunu göstermektedir. Kırılgan ve yumuşak olması nedeniyle, büküldüğünde çatlama ve kırılma özelliğine sahiptir. Oksitlenmeye dayanıklı olması nedeniyle birçok sektörde kullanılmakla birlikte demiryolu ve kara yolu bariyerleri gibi alanlarında kullanılmaktadır ayrıca tencere, çaydanlık ve mutfak aletlerinde yer almaktadır.

Hurda Bakır

Metallar arasında kullanım alanı, önemi, etkisi yönünden en çok değere sahip olan maden bakır olarak bilinmektedir. Bakırın alımına göre başka türler bulunmakta ve bu sayede kullanım alanları genişlemektedir. Bakır etkin bir madde olmasının faydalarından ve kullanım alanlarından aldığından dolayı, bakırın rol oynayabileceği alanlar oldukça fazladır ve kullanım çeşitlerine göre oldukça farklılıklar göstermektedir. Hurda bakır alımı konusunda işler yürüterek, sizleri bu yöndeki ihtiyaçlarınızı ve hurda bakırlarınızı en güncel, en iyi fiyatlardan siz değerli müşterilerimizden almakla birlikte geri dönüşüm zincirine kazandırmak için gerekli çabayı göstermekteyiz. Bakırın bu şekilde farklı sektörlerde kullanılmasında, maddi değeri ve farklı işlenme şekillerine göre çeşitlenmesi özelliği rol oynamaktadır. Bakır alımında küçük çaplı alımlar ya da büyük çaplı alımlar yapılabilmekte ve Hurda hurdacı firması olarak elinizdeki bütün hurda bakır materyallerini sizlerden en iyi, en güncel piyasa fiyatından almaktayız.

Bakır çeşitleri farklı sektörlerde kullanıldığından dolayı farklı çeşitlerde üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bu sektörlerin en başında gelenlerden biri ise, mutfak eşyalarıdır. Geçmişte oldukça fazla olarak kullanılan bakır kazanlar, kaplar ve diğer bakır özellikteki mutfak araçları, şu an süsleme alanında fazlaca kullanılmaktadır. Bunlarla birlikte tesisat işlerinde elektrik kablolarının içerisinde bulunan bakır materyali, kullanım sektörleri açısından en fazla bu sektörde tercih edilmektedir. Bakır hurdası alımı konusunda birçok alım hizmeti sunmakta ve bu hizmetimizde en çok yoğun olan sektörler inşaat sektörleridir ve en çok alımlarımızı o bölgelerden yapmaktayız. Kablolar içerisinde soyma bakır, kalaylanmış bakır ve saf bakır şeklinde birden çok türü bulunan bakır madeninin kullanım sektörleri de bu sebepten dolayı genişlemektedir. Bakır madeninin değerli olmasının yanı sıra, değerli olan farklı yönleri de bulunmaktadır ve bu amaçla hurda sektörünün değeri gün geçtikçe artmaktadır.

Hurdacı Ne Tür Hurdalar Almalı ?

Sizler de bir köşede duran hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak ve ülke ekonomisine kazandırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Bizi kurumsal hattımızdan aradığınız takdirde sizlere gerekli olan güncel fiyat bilgilerini ve öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi sizlere sunmaktayız.

 • Alüminyum Hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Bakır Kablo Hurdası
 • Metal Hurdası
 • Sarı Hurdası
 • Çinko Kurdası
 • Kurşun Hurdası

Firmamız bu işi tamamen yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile yapmaktadır ve hala da yapmaya devam eden firmamız kendi kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün geliştirmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve aynı zamanda da müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak amaçlı sizlerden hurda alımı yaparken güncel hurda piyasasına göre en yüksek rakamları sizlere teklif etmekteyiz.

Hurdacı olarak sizlerden en yüksek rakamlar karşılığında hurdalarınızı almaktayız. Bakır, elektronik hurda, hurda akü, alüminyum, bütün metaller, krom vs. gibi her türlü hurda alımını yıllardır sorunsuz bir biçimde gerçekleştiren firmamız sizlere en yüksek fiyat seçeneklerini sunduğu için bu sektörde birçok şirket ve müşteri tarafından oldukça fazla beğeni kazanmıştır.

Hurdacı Hurda Alım Bölgeleri

 • Adalar Hurdacı
 • Burgaz Adası Hurdacı Büyükada Hurdacı Heybeliada Hurdacı Kınalıada Hurdacı Sedef Adası Hurdacı Sivriada Hurdacı Tavşan Adası Hurdacı Yassıada Hurdacı
 • Bahçelievler Hurdacı
 • Yenibosna Hurdacı Camlıkahve Hurdacı Yayla Hurdacı
 • Bakırköy Hurdacı
 • Şenlikköy‎ Hurdacı İncirli Hurdacı
 • Bayrampaşa Hurdacı
 • Beşyüzevler Hurdacı Gaziosmanpaşa Hurdacı
 • Başakşehir Hurdacı
 • Boğazköy Hurdacı Ispartakule Hurdacı
 • Beyoğlu Hurdacı
 • Ayaspaşa Hurdacı Azapkapı Hurdacı Çıksalın Hurdacı Çukurcuma Hurdacı Dolapdere Hurdacı Fındıklı Hurdacı Galata Hurdacı Galatasaray Hurdacı Hacıhüsrev Hurdacı Hasköy Hurdacı Kabataş Hurdacı Karaköy Hurdacı Kasımpaşa Hurdacı Kuledibi Hurdacı Şişhane Hurdacı Taksim Hurdacı Talimhane Hurdacı Tarlabaşı Hurdacı Tepebaşı Hurdacı Tophane Hurdacı Tünel Hurdacı
 • Beşiktaş Hurdacı
 • Akaretler Hurdacı Aşiyan Hurdacı Beşiktaş Hurdacı Dolmabahçe Hurdacı Ihlamur Hurdacı Karanfilköy Hurdacı Maçka Hurdacı Serencebey Hurdacı Valideçeşme Hurdacı Çırağan Hurdacı
 • Eyüp Hurdacı
 • Kemerburgaz Hurdacı Otakçılar Hurdacı Rami Hurdacı
 • Fatih Hurdacı
 • Ahırkapı Hurdacı Altımermer Hurdacı Ayakapı Hurdacı Bahçekapı Hurdacı Büyüklanga Hurdacı Cağaloğlu Hurdacı Draman Hurdacı Edirnekapı Hurdacı Eminönü Hurdacı Eğrikapı Hurdacı Fener Hurdacı Fındıkzade Hurdacı Gedikpaşa Hurdacı Haseki Hurdacı Horhor Hurdacı Kadırga Hurdacı Kıztaşı Hurdacı Kumkapı Hurdacı Küçüklanga Hurdacı Küçükmustafapaşa Hurdacı Küçükpazar Hurdacı Laleli Hurdacı Mahmutpaşa Hurdacı Narlıkapı Hurdacı Nuruosmaniye Hurdacı Pazartekke Hurdacı Samatya Hurdacı Sarayburnu Hurdacı Saraçhane Hurdacı Sirkeci Hurdacı Sulukule Hurdacı Taşkasap Hurdacı Unkapanı Hurdacı Vefa Hurdacı Vezneciler Hurdacı Yenikapı Hurdacı Yusufpaşa Hurdacı Çapa Hurdacı Çarşamba Hurdacı Çarşıkapı Hurdacı Çatladıkapı Hurdacı Çemberlitaş Hurdacı Çukurbostan Hurdacı İmrahor Hurdacı Şehzadebaşı Hurdacı

Gaziosmanpaşa Hurdacı

Beşyüzevler Hurdacı Küçükköy Hurdacı Taşlıtarla Hurdacı

Güngören Hurdacı

Merter Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Ayrılıkçeşme Hurdacı Bahariye Hurdacı Çatalçeşme Hurdacı Çemenzar Hurdacı Çiftehavuzlar Hurdacı Haydarpaşa Hurdacı İbrahimağa Hurdacı Kalamış Hurdacı Kızıltoprak Hurdacı Kuyubaşı Hurdacı Moda Hurdacı Selamiçeşme Hurdacı Söğütlüçeşme Hurdacı Şenesenevler Hurdacı Yeldeğirmeni Hurdacı Ziverbey Hurdacı

Kartal Hurdacı

Yakacık Hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı

İkitelli Hurdacı Sefaköy Hurdacı

Maltepe Hurdacı

Süreyyapaşa Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Boyacıköy Hurdacı Hacıosman Hurdacı Kefeliköy Hurdacı

Tuzla Hurdacı

Akfırat Hurdacı

Zeytinburnu Hurdacı

Balıklı Hurdacı Belgradkapı Hurdacı Cevizlibağ Hurdacı Dikilitaş Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Dudullu Hurdacı

Üsküdar Hurdacı

Bağlarbaşı Hurdacı Doğancılar Hurdacı Fıstıkağacı Hurdacı Harem Hurdacı Karacaahmet Hurdacı Nakkaştepe Hurdacı Pazarbaşı Hurdacı Paşalimanı Hurdacı Selamsız Hurdacı Toptaşı Hurdacı Vaniköy Hurdacı Çamlıca Hurdacı

Şişli Hurdacı

Bomonti Hurdacı Elmadağ Hurdacı Gülbağ Hurdacı Kurtuluş Hurdacı Nişantaşı Hurdacı Okmeydanı Hurdacı Osmanbey Hurdacı Pangaltı Hurdacı Sıracevizler Hurdacı Topağacı Hurdacı Zincirlikuyu Hurdacı Çiftecevizler Hurdacı

Sunmuş olduğumuz kaliteli hurda hizmeti ve sizlere verdiğimiz yüksek fiyatlar karşılığında sizlerden bugüne kadar oldukça fazla olumlu geri dönüş almış olan bir hurda firması olarak işimize devam etmekteyiz.

Firmamızın hurda tesisleri son teknoloji ürünler içerip aynı zamanda da geri dönüşüm için hurda tesislerimizde kullandığımız iş makineleri son model ürünler olmaktadır. Dilerseniz hurda tesisimize gelebilir dilerseniz de hurdacı olarak sizlere yerinde hurda hizmeti verebilmekteyiz.

Yerinde hurda hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar gelip hurda alımını yapmaktayız. Eviniz iş yeriniz veya deponuz fark etmeksizin hurda alımınız için ayağınıza kadar gelip sizlere en yüksek fiyat seçeneklerini sunarak hurda alımını yapmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş