Zeynepkamil hurdacı 0536 975 04 26

Zeynepkamil hurdacı 0536 975 04 26

Zeynepkamil  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Zeynepkamil hurdacı 0536 975 04 26

istanbul zeynepkamil ile nakit almaktayız zeynepkamil hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda zeynepkamil hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

zeynepkamil  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız zeynepkamil  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Sizde bu hizmetlerimizden faydalanmak, ülke ekonomimize katkı sağlarken aile bütçenize de ek gelir katmak isterseniz bizi arayabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakda bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

zeynepkamil hurdacı

zeynepkamil hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Zeynepkamil hurdacılar olarak hurda alım satım yapan hurda firmalarından biri olan kadıkoy hurda,  hurdacı ikinciel hurda mazeme saç,profil,boru, lama, köşement,sac,trapez saç ,gibi hurda mazemerin kulınacak şekilde olan hurda demir yada cıkma malzeme olarak tabir edilen mazemelerin alım satımı yapılmaktadır.

Zeynep kamil  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. Zeynepkamil hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük olduğundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.

Yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. Sizlerden kablo değilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların iki yüzlük kırklık, ikilik, üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Zeynepkamil  hurdacı

zeynepkamil Hurda Alimunyum

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamil Hurda Sarı

zeynepkamil Hurda Çelik

zeynepkamil Hurda Çinko

zeynepkamil Hurda Krom

zeynepkamil Hurda Alım Satım

zeynepkamil Hurda Demir

zeynepkamil Hurda Alimunyum

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamılr Hurda Sarı

zeynepkamil Hurda Çelik

zeynepkamil Hurda Çinko

zeynepkamil Hurda Krom

zeynepkamil Hurda Kablo

zeynepkamil Hurda Demir

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamil Hurda Paslanmaz

zeynepkamil Hurda Alüminyum 

zeynepkamilhurda kompozit

zeynepkamil Hurda Kurşun                      

 Zeyneplamil hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. Zeynep kamıl hastanesı gelısmıs uskudara baglı bır semtımızdır bizler bu semtte hurdacılık yapmaktayız sızlere en ıyı sekılde hızmet vermeye calısmaktayız. Her türlü hurda alım satım işleri yapılmaktadır ,hurda ahşap ,makara,palet,osb,pleymut,kalas,onaon,lastık hurdası ,kumaş hurdası gibi hurdaların ikinciel olarak alım yapılmaktadır. Bu tür hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor.

Bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,   Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım, Bizler her zaman geri dönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez. Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.        

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Bakır kablo günlük hayatımızda bir çok alanda kullanılan önemli bir ham madde kaynağıdır. Bu önemli madenden ülkemizi mahrum bırakmamak için işinize yaramayan tüm atık bakır kablolarınızı bize ulaştırın. Yüksek fiyattan alımlarını gerçekleştirelim.

Kablo, imalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırılan maden değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir. Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsapp’dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz her türlü kablo bakır firmamız güncel fiyatlarla kablo alımmı yapmaktadır. Degerli madeni hurdalarınız için bizlere ulaşın bizler kablo bakır soyma bakır gibi hurdalarınızı en yüksek fiyatlara alım yapmaktayız.

                                   

HURDA KABLO ALIM SATIM                      

Kablo alım satım yapan hurda firmamız her türlü hurda kablo alım satım yapan  hurda firmamız kablolarınızı sınıf sınıf ayırarak almaktadır. Her türlü tetere enya, kırk ambar Kanlolarınıza hurda değerinde almaktayız.

 

Bu gönderiyi paylaş