Kadıköy 2017 hurda fiyatları

Kadıköy 2017 hurda fiyatları

Kadıköy 2017 hurda fiyatları

Kadıköy İstanbul’un en eski yerleşimlerden biri olan semtimizdir tarıhi yüz yıllara dayanan Kadıkoy her zaman değerini ve doğal güzelliğini bozamamıştır.

Kadıköy 2017 hurda fiyatları Biz yıllardır Kadıköy’de hurda alım satım işleri yapmaktayız Kadıkoy moderin bir semt olduğundan hurdacı sokaklarda bağırıp gezmemektedir. Kadıkoy hurda Demir konusunda Kadıköy hurda.com dan bize ulaşabilirsiniz.

 

Doğamızdaki değişiklikler bizim sağlığımızı yüksek oranda etkilemektedir, bu olumsuz etkiyi en aza indirmek ve daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için sizde çevrenize karşı daha duyarlı olun ve atık maddelerinizi bize ulaştırarak doğaya karışmasına engel olun.

Kadıköy 2017 hurda fiyatları

Biz Kadıköy ve çevresinde hurda alım satım yapmaktayız. Kadıköy 2017 hurda fiyatları Hurdanın yanı sıra hurda malzeme ikinci el eşya malzeme Demir profil gibi bir sürü hurda almaktayız hurdanın yanı sıra değerli hurda malzeme olarak tabir edilen sarı bakır kablo gibi değerli madeni hurdalarınızı da almaktayız.

Biz burda ve sizin gözünüzde değersiz hurda malzemelerinizi alarak hem size kazandırıyoruz hem de geri dönüşüme destek olmaktayız. Her türden ahşap sarı bakır demir ondilin hurdası kalas 10 on hurdası gibi bir çok hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Hertürlü kesim soküm temizlik işleri yapmaktayız. Biz size telefon kadar yakınız. Kadıköy 2017 hurda fiyatları. Kadıköy de hurdacılık yapmaktayız her türlü hurdalarınız yerinden gelip almaktayız. Kadıköy’de 2003 yılından buyana hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurda alım satım konusunda ehlileşmiş ekiplerimizle her türlü kesim söküm kırım yıkım işleriniz hurda karsılığı yada anlaşarak yapılmaktadır.

Hurda fiyatları konusunda şuradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy 2017 hurda fiyatları Hakkında

Kadıköy  hurdacılar olarak hurda alım satım yapan hurda firmalarından biri olan kadıköy hurda,  hurdacı ikinci el hurda malzeme saç, profil, boru, lama, köşement, saç, trapez saç ,gibi hurda malzemelerin kullanacak şekilde olan hurda demir yada çıkma malzeme olarak tabir edilen malzemelerin alım satımı yapılmaktadır.

Sizde yıkma, sökme ve atık madde toplama konusunda yardım almak isterseniz hemen bizi arayın sizi detaylı olarak bilgilendirelim.

İnşaat Hurdası

İnşaat hurdası yada hurda ikinci el malzeme olarak tabir edilen insaatta kullanılan bütün malzemeleri ikinci el malzeme değeri vardır.

Pleymut,inşaat çubuk demiri,osb,kalas,onaon,beşebeş gibi malzemelerin hurda değerinden azda olsa yüksek almaktayız.

Lastik hurdası,altın hurdası,cam hurdası,kumaş hurdası,iplik hurdası gibi hurdalarınız yerinden teslim almaktaktayız.hurdaların geri dönüşümü vardır. Az oldugundan dolayı geri dönüşümde hurda degeri az olduğundan dolayı geri dönüşüme gönderememekteyiz. Yani gönderilen hurda nakliye ve işcilik masraflarını kuratarmadığından dolayı almamaktayız.yoksa geri dönüşümü olmayan hiç bir sey yoktur sadece insanın geri dönüşümü yoktur.

Kadıköy hurdacı olarak ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır, hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Kadıköy Ahşap Hurda

Kadıkoy hurda ahşap makara, palet , osb,pleymut, cam hurdası ,lastik hurdası, kumaş hurdası gibi bir çok hurda değilde ikinciel olarak değerlenir.bizler bunları ikinciel mazeme olarak değerlendirerek alım satım işleri yapmaktayız. Paranız nakit olarak ödenmektedir.Ahşap hurdaların geri dönüşümü olmasada ikincieli bile dogaya ve insanlara çok büyük bir etkisi vardır Ddogaya ağaçların kesilmesine ,okjijen kaynakları yok edilmesi vahşi hayvan yaşam alanı daralması ve hayvanların tek tek yok olmasına sebep, İnsan hayatında ise oksijen kaynaklarının bitmesi demek.

Kadıköy 2017 hurda fiyatları.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor.  Bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir. Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Her türlü hurda alım satım işleri yapmaktayız. biz nakıt alım yapmaktayız.Kadıköy 20017 hurda fiyatları

Kablo nasıl Soyulur

Öncelikle  Kablonun soyulup soyulmadığını konturol edilir,Bazı kabloların içi silikonlu olanları vardır bunlar bakınadan gecsede soyulması çok zor. Bu kabloları bir metre kadar kesilerek soyma makinasının yanına hazırlanır. Bu kablolar uzun olursa makina tehlike yaratabilir.

Makinanın Çekim güçü oldukca yüksek olmasından dolayı makina üzerimize yatabilir. Bu yüzden kısa kısa kesilir.Daha sonra hazırlanan kabolalar Makinaya verilirken makina ayarı yapılır.Bu yapılan ayar kabloyu ekiye en iyi bir şekilde kesecek şekile getirilir.Daha sonra kabloyu kesip kesmedigini Anlamak amacıyla kakinadan gecen kablo soyularak insan gücünün devreye girmesi sebebiyle konturol edilir.

Konturol edilen kablo soyulmuyorsa ayarı olmamış demektir bu yüzden tekrar tekrar ayarlanır.Ayarlandıktan sonra soyana kadar ayarlananır ve seri bir şekilde makinaya kobloyu vermeye başlanır.

Makinadan geçen bu kablolar dış kabukları varsa alınır yoksa zaden soyma bakır olmuştur. Eğer kabuklu ise tekrar makinadan geçmesi gerekir. Ama bu daha kolay olur.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablo bakır fiyatları güncel olarak belirlenmektedir. Soyma bakır kırma bakır lama bakır gibi madeni hurdalarınızı yerinde uzmanlaşmiş ekiplerimiz tarafından yerinde hassas terazilerle tartılarak alım fiyat gibi işlemler yapılmaktadır.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

KABLO  BAKIR NEDİR

Kablo dışı plastik olan içinde akımı kolayca en hızlı bir şekilde enerji geçişini sağlayan bakır olan maddeye bakır kablo denir. Bu tür kablolara fiyat almadan bizden sormadan satmayın.

Bu gönderiyi paylaş