Yenidoğan hurdacı 0536 975 04 26

Yenidoğan hurdacı 0536 975 04 26

Yenidoğan    hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Yenidoğan hurdacı 0536 975 04 26

Yenidoğan hurdacılık merkezi hurdacı sektöründeki yerini yıllardır korumaktadır. Bu başarısının temelinde sundukları güvenilir hizmet olan Yenidoğan hurda merkezi işlemlerinizi hızlıca halletmek için bir telefon uzağınızda hemen arayın.

istanbul yenidoğan  ile nakit almaktayız Hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda yenidoğan hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Yenidoğan  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız yenidğan  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almaktayız, sizde bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen bizi arayın. Size en uygun tekliflerle dönüş yapalım.

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

yenidoğan hurdacı

yenidoğan hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Yenidoğan  Hurda  sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. yenidoğan hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük olduğundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır. Yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.

Sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

yenidogan Hurda Demir

 

yenidogan Hurda Alimunyum

 

yenidogan Hurda Bakır

 

yenidogan Hurda Sarı

 

yenidogan Hurda Çelik

 

yenidogan Hurda Çinko

 

yenidogan Hurda Krom

 

yenidogan Hurda Kablo

 

yenidogan Hurda Demir

 

yenidogan Hurda Bakır

 

yenidogan Hurda Paslanmaz

 

yenidogan Hurda Alüminyum

 

yenidogan Hurda Kağıt

 

yenidogan Hurda Plastik

 

yenidogan Makina Hurdaları

 

yenidogan Hurda Çinko

 

yenidogan Sarı Hurda

 

yenidogan Hurda Pet

 

yenidogan Hurda Naylon

 

yenidogan Hurda Krom

 

yenidogan Hurda Kurşun

Yenidoğan hurdacı olarak Ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz.

Bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.                    

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır soyma bakır alım satım yapan hurdacı olarak en yüksek fiyatlara kablo bakır fiyatları için bize ulaşın bizler en yüksek fiyatlara kablo bakır alım satım yapmaktayız

KADIKÖY HURDA KABLO BAKIR.        

Hurda bakır kablo alım yapmaktayız. Her türlü hurda kablo alım yapmaktayız. Kablo bakır fiyatlarını bizden en güncel olarak vermekteyiz. Hurda kablo alım satım yapan hurdacı olarak hurda kablolarınızı yerinde fiyat vererek , Almaktayız hurda bakır kablolarınızı yerinde değerinde bizler alalım.

 

Hurdacılık sektörü sadece sanayimize değil doğamıza da katkı sağlar, bu materyallerin doğada çözünmesi yüzyıllar alır. Buda ciddi bir çevre sorunu demektir. Bu sorunun önlemi ise oldukça basittir. Bu hurdalarınızı bize ulaştırarak sizde doğamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş