Ademyavuz hurdaci

Ademyavuz hurdaci

Ademyavuz hurdaci  0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  Ademyavuz hurdaci 0536 975 04 26 hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Ademyavuz hurdaci 0536 975 04 26

Her türlü hurda alımı satımı veya tabela sökme kırma yıkma gibi işlemler için ademyavuz hurdacı olarak bize ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz her daim sizlerin memnuniyeti olan firmamızı sadece fiyat bilgisi değil hurdalar hakkında genel bir bilgi almak için de arayabilirsiniz.

istanbul ademyavuz  ile nakit almaktayız petroliş hurda fıyatları, hurdacılar, hurda, hurdacı ıhtıyacınızda ademyavuz hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Ademyavuz  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız ademyavuz  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakda bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu iş gücünden tasarruf etmek hem insan emeğine saygı hem de ülkemiz için artı bir değerdir. Sizde elinizdeki tüm işlenebilir madenleriniz için bize ulaşın

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Ademyavuz Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Unutulmamalıdır ki bu atıklar çöp değil geri dönüşümün temel yapı taşlarıdır.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.ademyavuz hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

Fiyatlandırma süreci hakkında tüm detaylar için bizi arayın.

HİZMETLERİMİZ

Ademyavuz hurdaci 0536 975 04 26

 

ademyavuz Hurda Alimunyum

 

ademyavuz Hurda Bakır

 

ademyavuz Hurda Sarı

 

ademyavuz Hurda Çelik

 

ademyavuz Hurda Çinko

 

ademyavuz Hurda Krom

 

ademyavuz Hurda Kablo

 

ademyavuz Hurda Demir

 

ademyavuz Hurda Bakır

 

ademyavuz Hurda Paslanmaz

 

ademyavuz Hurda Alüminyum

 

Ademyavuz hurdaci 0536 975 04 26

 

ademyavuz  Hurda Plastik

 

ademyavuz Makina Hurdaları

 

ademyavuz Hurda Çinko

 

ademyavuz Sarı Hurda

 

ademyavuz Hurda Pet

 

ademyavuz Hurda Naylon

 

 

 

 

 

Ademyavuz hurdaci 0536 975 04 26

Ademyavuz hurdacı olarak Ahşap hurdalarını ıkıncı el olarak alım satımını yapmaktayız makara palet osb pleymut klas onaon besebes lastık kumaş ıplık teleskop dırek gıbı hurdalarınızı ıkıncı el olarak alım satımı yapılmaktadır hurda sektöründe ahşap malzemelerın getır dönüşümü olmadığından dolayı ıkıncı el olarak alım satım yapılmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz.

Bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.            

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır fiyatları kablo alım satım işleri yapan hurdacı firmamiz her türlü hurda kablo bakır madeni degeri olan yada geridönüşümü olan hurdalarınızı degerinde bize satın hurdalarınızı nakit paraya çevirelim

 

 

Bu gönderiyi paylaş