Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

0

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası konusunda satış ve alım işlerini yapmaktayız.

Teleskopik Direk

Bina inşaatı veya kalıp tahtalarında desteklenmesi amacıyla kullanılan bir tür metaldir. Çok çeşitli boyutlarda olabilir. İhtiyacınıza uygun ebatta temin edilebilir.

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

Boyları ikibuçuk metre veya beş metre,dört metre,sekiz metre gibi boyutları değişebilen uzayıp kısalabilen ayarlanabilir istenilen ölçülere göre çok amaçlı kullanılabilen metal borudan veya kalvenis metal borudan üretilmiş yük taşıma kapatisesi oldukça yüksek bir metaldir.

Bu metallerin imalat işliği maddi açıdan yüksek olduğu için ikinciel olarak daha çok talep gören teleskop direk alım satımı yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra hurda diye tabir edilen iki metreden uzun saç,profil,döşement,u,lama,çubuk demir gibi inşaatta yada herhangi bir biryerde kullanılan bu tür metallerin ikinci el olarak halk dilinde çıkma malzeme olarak tabir edilen hurda metallerin alım satımını yapmaktayız.

Hertürlü hurda alım satımı yapan kaynarca hurdacısı olarak hurdalarınızı değerinde,yerinde nakit olarak almaktayız.Hurdalarınız bizimle değer kazansın ve anında nakit paraya çevirebilirsiniz.

DEĞERLİ MADENİ HURDALAR LİSTESİ

 1. Hurda bakır
 2. hurda sarı
 3. hurda kablo
 4. hurda demir
 5. hurda nikel
 6. hurda kompozit
 7. hurda gümüş
 8. hurda aliminyum
 9. hurda ahşap
 10. hurda altın
 11. hurda paslanmaz
 12. hurda plastik
 13. hurda çinko
 14. hurda elmas
 15. hurda sert aliminyum
 16. hurda elektirikli motor hurdaları
 17. hurda soyma bakır

hurda kurşun  gibi değerli hudalarınızı nakit almaktayız.

Butür hudalarınızı yerinde elektronik terazi veya kantarlarla yerinde ölçüm yaparak kilo bazında alınarak ekonomiye kazandırmaktayız.

Bu tür hurdalarınız için bizlerele irtibata geçebilirsiniz.irtibat wep sitemizden veya cep numaralarımızdan güncel fiyatlar için aramanız yeterlidir.

Burda fiyat belirtemememizin sebebı doların sürekli yükselip düşmesinden dolayı sabit bir fiyat yazamamaktayız.

Hurda demir fiyatları,güncel demir fıyatları kadıköy hurda.com dan yada şahin özerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.Hurda sektöründe piyasanın yükselmesinden dolayı inşaat sektöründe çok büyük bir çöküş meydana gelmektedir.

Kaynarca bölgesinde çeşitli değerli madenlerinizin alımını değerinde yaparak geri dönüşüme ve ekonomiye katkı sağlamaktayız.

Kadıköy hurda olarak profesyonel olarak hurda alımı ve satımı işleriniz yapılmaktadır.

Kaynarca Hurda Alım ve satım konusunda işyerinizden hurda alımı yapılmaktadır.

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası temin etmek için bizimle irtibata geçin.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.