Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası konusunda satış ve alım işlerini yapmaktayız.

Teleskopik Direk

Bina inşaatı veya kalıp tahtalarında desteklenmesi amacıyla kullanılan bir tür metaldir. Çok çeşitli boyutlarda olabilir. İhtiyacınıza uygun ebatta temin edilebilir.

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası

Boyları iki buçuk metre veya beş metre,dört metre,sekiz metre gibi boyutları değişebilen uzayıp kısalabilen ayarlanabilir istenilen ölçülere göre çok amaçlı kullanılabilen metal borudan veya Kalveniz metal borudan üretilmiş yük taşıma kapasitesi oldukça yüksek bir metaldir.

Bu metallerin imalat işliği maddi açıdan yüksek olduğu için ikinci el olarak daha çok talep gören teleskop direk alım satımı yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra hurda diye tabir edilen iki metreden uzun saç,profil,köşebent,u,lama,çubuk demir gibi inşaatta yada herhangi bir bir yerde kullanılan bu tür metallerin ikinci el olarak halk dilinde çıkma malzeme olarak tabir edilen hurda metallerin alım satımını yapmaktayız.

Her türlü hurda alım satımı yapan kaynarca hurdacısı olarak hurdalarınızı değerinde,yerinde nakit olarak almaktayız .Hurdalarını bizimle değer kazansın ve anında nakit paraya çevirebilirsiniz.

DEĞERLİ MADENİ HURDALAR LİSTESİ

 1. Hurda bakır
 2. hurda sarı
 3. hurda kablo
 4. hurda demir
 5. hurda nikel
 6. hurda kompozit
 7. hurda gümüş
 8. hurda alüminyum
 9. hurda ahşap
 10. hurda altın
 11. hurda paslanmaz
 12. hurda plastik
 13. hurda çinko
 14. hurda elmas
 15. hurda sert alüminyum
 16. hurda elektrikli motor hurdaları
 17. hurda soyma bakır

hurda kurşun  gibi değerli hurdalarınızı nakit almaktayız.

Bu tür hurdalarınızı yerinde elektronik terazi veya kantarlarla yerinde ölçüm yaparak kilo bazında alınarak ekonomiye kazandırmaktayız.

Bu tür hurdalarınız için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.irtibat wep sitemizden veya cep numaralarımızdan güncel fiyatlar için aramanız yeterlidir.

Burda fiyat belirtmemizin sebebi doların sürekli yükselip düşmesinden dolayı sabit bir fiyat yazamamaktayız.

Hurda demir fiyatları,güncel demir fıyatları kadıköy hurda.com dan yada şahin özerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.Hurda sektöründe piyasanın yükselmesinden dolayı inşaat sektöründe çok büyük bir çöküş meydana gelmektedir.

Kaynarca bölgesinde çeşitli değerli madenlerimizin alımını değerinde yaparak geri dönüşüme ve ekonomiye katkı sağlamaktayız.

Kadıköy hurda olarak profesyonel olarak hurda alımı ve satımı işleriniz yapılmaktadır.

Kaynarca Hurda Alım ve satım konusunda işlerinizden hurda alımı yapılmaktadır.

Kaynarca Teleskopik Direk Hurdası temin etmek için bizimle irtibata geçin.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandıran madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir. Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ
YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş