Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

0

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Hurdacıdan çıkma sac,profil, trefes sac ikinci el olarak satımı yapılmaktadır.İkinci el malzemelerin hem alım hem satım konusunda profosyenelleşmiş ekiplerimiz tarafından alım satım yapılmaktadır.Hurdacıdan çıkma temiz sac ve profilleri ayırarak kilo hesabı hem alımı yapılmaktadır hemde satışı yapılmaktadır.Hurda profilin veya sacın yoğun istek görmesinden dolayı ikinci el malzeme işleri hızlanmıştır.

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Bunun sebebi sıfır sac ve profillerin ve malzeme olarak satılan bütün ürünlerin iki katına fiyatının çıkması sebebidir.Rekabet gören ikinci el hurda malzemeler hurdacıdan alınır satılır.

Trapes sac,boru,profil,köşement,u,ı gibi malzemelerin alış ve satış konusunda bizlere danışmadan yüksek fiyatlara almayın.

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Alınan Satılan İkinci El Malzemeler

 • Sac
 • Profil
 • köşemet
 • boru
 • flaş
 • u
 • ı
 • trapes
 • l
 • trabez sac
 • catı sacı
 • çesen tel                                                                                                                                                           gibi cıkma hurda mazemelerin alım satımını yapmaktayız.
 • Bu   tür hurdalar normal hurdalardan biraz deha gerli olmasının sebebi ikinciel olarak kullanımından kaynaklanıyor. Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Bu tür malzemelerin ikinci el olarak satımını yapan hurdacılar  hurda malzeme alıp satanlar.

2001 yılında İstanbul  hurdacılık yaparak  küçük bir ticarethane olarak başladığımız meslek hayatımızda şuanda İstanbul Ferhatpaşada  hurda alım satım yapan hurdacılardan biridir.

Her türlü binadan profil sökme,sac sökme,kesim yapılması yerinde alınan malzemelrin düzgün bir şekilde çıkartılarak ikinci el olarak alım yapmaktayız.

Kentsel dünüşümden cıkan pencere,pencere korkulukları ,kapı korkuluklar ,kapılar gibi daha bir çok hurda ikinciel cıkma mazeme alım satım yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra her türlü hurda demir gibi madeni değeri olan sarı, bakır, aliminyum, kurşun, boru,sac ,köşement, gibi birçok üründe almaktayız.

AHŞAP CIKMASI

Osb, pleymut, palet, kasa, doka,kalas, onaon, gibi, birçok ahşap hurdası satılmasada ikinciel olarak alım satımı yapılmaktadır. Bizler ahşap hurdasını almamaktayız. Sadece kullanımına bakıp kullanım ömrü olan ahşap hurdalarını almaktayız. Bizler bu tür hurdaların geri dönüşümü olmadığından dolayı kullanılmayan ahşap hurdaları ya çöpe yada yakılarak yok edilmektedir.

Bu ahşap hurdalarını doğaya büyük zararlar olmaktadır.Her ahşap hurdası için kesilen ağaçların haddi hesabı yoktur.Ahşabın ikinci el alım satımı yapılması doğaya büyük katkı sağlamaktadır.

Bundan dolayı ahşapların nekadar değerlendirilse okadar az ağaçlara zarar verimemektedir.

ikinciel hurda mazemeleri bizden bulabilirsiniz. Her türlü hurda mazeme iki ,üç metre uzunluğunda en kısa olarak bu tür boylar var bunlarn en uzunu ise altı metredir.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ
YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO  Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Her türlü soyma bakır lama bakır almaktayız.

Hertürlü hurda kablo bakır fiyatlarını bizden güncel olarak ögrenebilirsiniz bizler hurda demir hurda mazeme türlü madeni hurda cıkma sac gibi hurda almaktayız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.