Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Hurdacıdan çıkma sac,profil, trefes sac ikinci el olarak satımı yapılmaktadır. İkinci el malzemelerin hem alım hem satım konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından alım satım yapılmaktadır. Hurdacıdan çıkma temiz sac ve profilleri ayırarak kilo hesabı hem alımı yapılmaktadır hem de satışı yapılmaktadır. Hurda profilin veya sacın yoğun istek görmesinden dolayı ikinci el malzeme işleri hızlanmıştır.

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Bunun sebebi sıfır sac ve profillerin ve malzeme olarak satılan bütün ürünlerin iki katına fiyatının çıkması sebebidir.Rekabet gören ikinci el hurda malzemeler hurdacıdan alınır satılır.

Trapez sac,boru,profil,köşebent,u,ı gibi malzemelerin alış ve satış konusunda bizlere danışmadan yüksek fiyatlara almayın.

Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Alınan Satılan İkinci El Malzemeler

 • Sac
 • Profil
 • köşebent
 • boru
 • flaş
 • u
 • ı
 • trapez
 • l
 • trapez sac
 • çatı sacı
 • çesan tel                                                                                                                                                           gibi çıkma hurda malzemelerin alım satımını yapmaktayız.
 • Bu   tür hurdalar normal hurdalardan biraz daha gerli olmasının sebebi ikinci el olarak kullanımından kaynaklanıyor. Hurdacıdan 2 el Sac profil satım alım

Bu tür malzemelerin ikinci el olarak satımını yapan hurdacılar  hurda malzeme alıp satanlar.

2001 yılında İstanbul  hurdacılık yaparak  küçük bir ticarethane olarak başladığımız meslek hayatımızda şuanda İstanbul Ferhat paşada  hurda alım satım yapan hurdacılardan biridir.

Her türlü binadan profil sökme, sac sökme, kesim yapılması yerinde alınan malzemelerin düzgün bir şekilde çıkartılarak ikinci el olarak alım yapmaktayız.

Kentsel dönüşümden çıkan pencere, pencere korkulukları ,kapı korkuluklar ,kapılar gibi daha bir çok hurda ikinci el çıkma malzeme alım satım yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra her türlü hurda demir gibi madeni değeri olan sarı, bakır, alüminyum, kurşun, boru, sac ,köşebent, gibi birçok üründe almaktayız.

AHŞAP CIKMASI

Osb, pleymut, palet, kasa, doka,kalas, ona on, gibi, birçok ahşap hurdası satılmasa da ikinci el olarak alım satımı yapılmaktadır. Bizler ahşap hurdasını almaktayız. Sadece kullanımına bakıp kullanım ömrü olan ahşap hurdalarını almaktayız. Bizler bu tür hurdaların geri dönüşümü olmadığından dolayı kullanılmayan ahşap hurdaları ya çöpe yada yakılarak yok edilmektedir.

Bu ahşap hurdalarını doğaya büyük zararlar olmaktadır. Her ahşap hurdası için kesilen ağaçların haddi hesabı yoktur.Ahşabın ikinci el alım satımı yapılması doğaya büyük katkı sağlamaktadır.

Bundan dolayı ahşapların ne kadar değerlendirilse o kadar az ağaçlara zarar vermemektedir.

ikinci el hurda malzemeleri bizden bulabilirsiniz. Her türlü hurda malzeme iki ,üç metre uzunluğunda en kısa olarak bu tür boylar var bunların en uzunu ise altı metredir.

İstediğiniz boy ve ebatlardaki bu hurda malzemeleri için bizimle iletişime geçebilir her konuda detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandıran madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir .Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsapp’dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ
YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO  Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir. Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır. Her türlü soyma bakır lama bakır almaktayız.

Her türlü hurda kablo bakır fiyatlarını bizden güncel olarak öğrenebilirsiniz bizler hurda demir hurda malzeme türlü madeni hurda çıkma sac gibi hurda almaktayız.

Sizde tüm bu yıkma sökme işlemleriyle elinizde kalan hurdalarınız için bize ulaşın

Bu gönderiyi paylaş