Büyükbakkalköy hurdacı 0536 975 04 26

Büyükbakkalköy hurdacı 0536 975 04 26

Büyükbakkalköy hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Büyükbakkalköy hurdacı 0536 975 04 26

istanbul büyükbakkalköy ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda  büyükbakkalköy  hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Büyükbakkalköy  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız büyükbakkalköy  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almaktayız, adresinizden aldığımız bu değerli hurdalarınızı yüksek fiyattan satımını yaparak aile bütçenize de destek olmuş olursunuz.

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

büyükbakkalköy hurdacı

büyükbakkalköy hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Büyükbakkalköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. büyükbakkalköy hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Büyükbakkalkoy Hurda Alimunyum

 

büyükbakkalkoy Hurda Bakır

 

Büyukbakkalkoy Hurda Sarı

 

Büyükbakkalkoy Hurda Çelik

 

büyükkadıkoy Hurda Çinko

 

büyükbakkalkoy Hurda Krom

 

büyükbakkalkoy Hurda Kablo

 

büyükbakkalkoy Hurda Demir

 

büyükbakkalkoy Hurda Bakır

 

büyükbakkalköy Hurda Paslanmaz

 

büyükbakkalkoy Hurda Kağıt

 

büyükbakkalkoy Hurda Plastik

 

büyükbakkalkoy Makina Hurdaları

 

büyükbakkalköy Hurda Çinko

 

büyükbakkalköy Sarı Hurda

 

büyükbakkalköy Hurda Pet

 

büyükbakkalköy Hurda Naylon

 

büyükbakkalköy Hurda Krom

 

büyükbakkalköy Hurda Kurşun

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.  

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır alimüyum kablo bakır gibi değerl madeni değeri olan tüm kablo bakır fiyat verme yerinde tespit söküm yapma gibi işlemlerinizi ücretsiz olarak yapmaktayız..

    BAKIR KABLO FİYATLARI.    

 Kablo bakır fiyatlar güncel olarak borsaya bakılıkarak fiyat vermekteyiz. Her türlü kablo bakırları alım satım yapmaktayız. Bizler hurda kablonuzu değerinde almaktayız. Sizde bu imkanda yararlanmak için bize ulaşın ve gerekli bilgilendirmeleri sağlayalım.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir