Zeynepkamil hurdacı 0536 975 04 26

0

Zeynepkamil  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Zeynepkamil hurdacı 0536 975 04 26

istanbul zeynepkamil ile nakit almaktayız zeynepkamil hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda zeynepkamil hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

zeynepkamil  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız zeynepkamil  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

zeynepkamil hurdacı

zeynepkamil hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Zeynepkamil  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.zeynepkamil hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

zeynepkamil Hurda Alimunyum

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamil Hurda Sarı

zeynepkamil Hurda Çelik

zeynepkamil Hurda Çinko

zeynepkamil Hurda Krom

zeynepkamil Hurda Alım Satım

zeynepkamil Hurda Demir

zeynepkamil Hurda Alimunyum

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamılr Hurda Sarı

zeynepkamil Hurda Çelik

zeynepkamil Hurda Çinko

zeynepkamil Hurda Krom

zeynepkamil Hurda Kablo

zeynepkamil Hurda Demir

zeynepkamil Hurda Bakır

zeynepkamil Hurda Paslanmaz

zeynepkamil Hurda Alüminyum 

zeynepkamilhurda kompozit

zeynepkamil Hurda Kurşun

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.