Şerifali hurdacı 0536 975 04 26

0

Şerifali  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Şerifali hurdacı 0536 975 04 26

istanbul şerifali  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda şerifali hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Şerifali  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız şerifali hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

şerifali hurdacı

şerifali hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Şerifali Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.şerifali hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

serifali Hurda Alimunyum

 

serifali Hurda Bakır

 

serifali Hurda Sarı

 

serifali Hurda Çelik

 

serifali Hurda Çinko

serifali Hurda Krom

 

serifali Hurda Kablo

 

serifali Hurda Demir

 

serifali Hurda Bakır

 

serifali Hurda Paslanmaz

 

serifali Hurda Alüminyum

 

serifali Hurda Kağıt

 

serifali Hurda Plastik

 

serifali Makina Hurdaları

 

serifali Hurda Çinko

 

serifali Sarı Hurda

 

serifali Hurda Pet

 

serifali Hurda Naylon

 

serifali Hurda Krom

 

serifali Hurda Kurşun

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.