Merdivenköy hurdacı 0536 975 04 26

Merdivenköy hurdacı 0536 975 04 26

Merdivenköy hurdacı 0536 975 04 26

istanbul merdivenköy  hurda merkezi olarak her türlü eskimiş kırılmış yıpranmış yada elektronik hurdalarınız yerinden nakit ödeme ile nakit almaktayız merdivenköy hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda merdivenköy  hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Merdivenköy hurdacı 0536 975 04 26

Merdivenköy    bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız merdivenköy hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

İşinize yaramayan madenlerinizi bizlere ulaştırarak hem iş gücünden tasarruf etmiş hem de

 

merdivenköy hurdacı

merdivenköy hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Merdivenköy  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Merdivenköy   hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.

Yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların ikiyüzlük kırklık, ikilik, üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatı da çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

Kadıköy hurda olarak her daim yaptığımız işleri layıkıyla yapmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz.  Sizde kaliteyi uygun fiyata almak için bizi arayarak fiyat tekliflerimizi öğrenin.

 

HİZMETLERİMİZ

merdıvenkoy Hurda Alimunyum

 

merdıvenkoy Hurda Bakır

 

merdıvenkoy Hurda Sarı

 

merdıvenkoy Hurda Çelik

 

merdıvenkoyHurda Çinko

 

merdıvenkoy Hurda Krom

 

merdıvenkoy Hurda Kablo

 

merdıvenkoy Hurda Demir

 

merdıvenkoy Hurda Bakır

 

merdıvenkoy Hurda Paslanmaz

 

merdıvenkoy Hurda Alüminyum

 

merdıvenkoy Hurda Kağıt

 

merdıvenkoy Hurda Plastik

 

merdıvenkoy Makina Hurdaları

 

merdıvenkoy Hurda Çinko

 

merdıvenkoy Sarı Hurda

 

merdıvenkoy Hurda Pet

 

merdıvenkoy Hurda Naylon

 

merdıvenkoy Hurda Krom

 

merdıvenkoy Hurda Kurşun

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.    

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir. Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel ve alanında uzman ekibimiz sizlere her alanda yardımcı olacaktır.

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır fiyatlarımız günlük olarak güncellenmektedir. Kablo bakır konusuda uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından yerinde tespit olarak ve yerinde alım yapılmaktadır.

MODA KABLO  HURDA ALIM SATIM      

Kablo bakır fiyatlarınızda her türlü kablo  bakır fiyatları için iletişime geçin bizler en yüksek fiyatlara hurda kablo bakır alım satım yapan bir firmayız. İstediğiniz, zaman bizlerden kablo bakır fiyatlarını alabilirsiniz bizler her türlü kablo bakır alım satım kablonun inçe yada kalınlığına göre değişebilir. Bir fiyatla burdayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir