Maltepe hurdacılar

Maltepe hurdacılar

Maltepe hurdacılar

Maltepe hurdacılar   0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Maltepe hurdacılar   0536 975 04 26

istanbul Maltepe  ile nakit almaktayız.Maltepe hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda maltepe   hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Maltepe  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız. Maltepe  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Maltepe hurdacılar 0536 975 04 26

Maltepe hurdacılar 0536 975 04 26

HURDA SARI

Hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Maltepe Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Maltepe hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir. Data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.

Yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.Sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.

Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Maltepe hurdacı

 

Maltepe hurda

 

Maltepe hurdacılar

 

Maltepe Hurda Alım Satım

 

Maltepe Hurda Demir

 

Maltepe Hurda Alimunyum

 

Maltepe Hurda Bakır

 

Maltepe Hurda Sarı

 

Maltepe Hurda Çelik

 

Maltepe Hurda Çinko

 

Maltepe Hurda Krom

 

Maltepe Hurda Kablo

 

Maltepe Hurda Demir

 

Maltepe Hurda Bakır

 

Maltepe Hurda Paslanmaz

 

Maltepe Hurda Alüminyum

 

Maltepe Hurda Kağıt

 

Maltepe Hurda Plastik

 

Maltepe Makina Hurdaları

 

Maltepe Hurda Çinko

 

Maltepe Sarı Hurda

 

Maltepe Hurda Pet

 

Maltepe Hurda Naylon

 

Maltepe Hurda Krom

 

Maltepe Hurda Kurşun

 

Maltepe hurdacı 0536 975 04 26

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz. Bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.  

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamiz günlük olarak kablo bakır fiyatlarını güncellemektedir .Kablo bakırlarınızı değersiz bir şeklde satmayın.Maltepe hurda kablo bakır fiyatları maltepede mevkiğinde bulunan hurda depomuzda hurda kablo alım yapılmaktadır maltepe ve cıvarı ve mahallerinde değerli madeni hurdalarınızı ve metal demir hurdalarınızı yerinden nakit olarak almaktayiz.

KABLO BAKIR HURDASI ALIM.              

Kablo bakır öncelikle  kablonon içindeki   Bakırmı ALiminyummu onu kontrol ederiz. Kablo içi bakırsa kanlonun içinden cikacak verim çok önemli soyma bakır kablo  fiyatlarını belirlemektedir. Kablo bakır fiyatları için bizden fiyat alabilirsiniz. Bizler en yüksek fiyat alabileçeginize emin olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir