Gebze hurdacı 0536 975 04 26

Gebze hurdacı 0536 975 04 26

Gebze hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Unutmamalıyız ki doğamız ne kadar sağlıklı olursa bizlerde o kadar sağlıklı bir yaşam süreriz, bu yüzden çevremiz hurda atıklarıyla kirlenmemesi için tüm vatandaşların üzerinde düşen bu atıkları bizlere ulaştırarak bu sürecin bir parçası olmaktır.

Gebze hurdacı 0536 975 04 26

istanbul gebze  ile nakit almaktayızpetroliş hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda gebze   hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Gebze  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız gebze  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız, gebze hurda olarak aldığımız bu hurdaları geri dönüşüm merkezlerine göndererek sanayimizde farklı alanlarda kullanılmak üzere ham maddeye dönüştürülmektedir. Sizde bu sürecin bir parçası olmak için elinizdeki tüm hurda malzemelerinizi bize ulaştırın.

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

gebze hurdacı

gebze hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Gebze Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bu güvenimizi kaybetmemek için her daim doğru bir hizmet ile 7/24 çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Gebze  hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. sizlerden kablo değil de bakır alır gibi almaktayız. Kabloların ikiyüzlük kırklık, ikilik, üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatında çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Gebze hurda

 

Gebze hurdacı

 

Gebze hurdacılar

 

Gebze Hurda Alım Satım

Gebze Hurda Demir

 

Gebze Hurda Alimunyum

 

Gebze Hurda Bakır

 

Gebze Hurda Sarı

 

Gebze Hurda Çelik

 

Gebze Hurda Çinko

 

Gebze Hurda Krom

 

Gebze Hurda Kablo

 

Gebze Hurda Demir

 

Gebze Hurda Bakır

 

Gebze Hurda Paslanmaz

 

Gebze Hurda Alüminyum

 

Gebze Hurda Kağıt

 

Gebze Hurda Plastik

 

Gebze Makina Hurdaları

 

Gebze Hurda Çinko

 

Gebze Sarı Hurda

 

Gebze Hurda Pet

 

Gebze Hurda Naylon

 

Gebze Hurda Krom

 

Gebze Hurda Kurşun

 

Gebze Hurda Karton

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.    

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakir konusunda ehilleşmiş vede uzmanlaşmış olarak kablo bakırlarınızı değerinde yerinde tespit nakıt paraya çevirmekteyiz.

   

KABLO BAKIR FİYATLARI            

Kablo bakır soyma bakır , hurda bakır çeşitleri mevcut olup her türlü kablo bakır alım satım sitesi kablo soyma bakır fiyatları için bizleri arayabilirsiniz en yüksek ve güncel fiyatlar için bizleri atabilirsiniz. Bizler kablonun içinden çıkacak soyma bakırı ölçüm yaparak almaktayız. Bizimle kablo bakırlarınız değer kazansın.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir