Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

Fikirtepe  hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmeti de sağlamaktayız.

Günümüzde sanayimizin büyük bir payını kaplayan hurdacılık sektörünü fikritepe hurdacılık olarak kalkındırmak için profesyonel ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

istanbul fikirtepe  hurda merkezi olarak her türlü eskimiş kırılmış yıpranmış yada elektronik hurdalarınız yerinden nakit ödeme ile nakit almaktayız fikirtepe hurda fıyatları, hurdacılar, hurda, hurdacı ıhtıyacınızda fikirtepe  hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Fikirtepe    bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız fikirtepe   hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır. bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır. değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Fikirtepe Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Fikirtepe  hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır. yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların ikiyüzlük kırklık, ikilik ,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

Hurda alım satımında her daim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Bu yüzden kullandığımız hassas kantarlarımız özenle seçiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Fikirtepe hurdacı 0536 975 04 26

fıkırtepe Hurda Alimunyum

 

fıkırtepe Hurda Bakır

 

fıkırtepe Hurda Sarı

 

fıkırtepe Hurda Çelik

 

fıkırtepe Hurda Çinko

 

fıkırtepe Hurda Krom

 

fıkırtepe Hurda Kablo

 

fıkırtepe Hurda Demir

 

fıkırtepe Hurda Bakır

 

fıkırtepe Hurda Paslanmaz

 

fıkırtepe Hurda Alüminyum

 

fıkırtepe Hurda Kağıt

 

fıkırtepe Hurda Plastik

 

fıkırtepe Makina Hurdaları

 

fıkırtepe Hurda Çinko

 

fıkırtepe Sarı Hurda

 

fıkırtepe Hurda Pet

 

fıkırtepe Hurda Naylon

 

fıkırtepe Hurda Krom

 

fıkırtepe Hurda Kurşun

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.        

 KABLO SOYMA BAKIR FİYATLARI        

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır hurdası madeni degeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pevese olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardimcı olabileçek firma yetkilimiz ARİf öztürk 0533 211 18 50 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pevese olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardimcı olabileçek firma yetkilimiz ARİf öztürk 0533 211 18 50 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir