Çubuklu hurdacı 0536 975 04 26

Çubuklu hurdacı 0536 975 04 26

Çubuklu hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Çubuklu hurdacı 0536 975 04 26

İstanbul çubuklu hurda merkezi olarak her türlü eskimiş kırılmış yıpranmış yada elektronik hurdalarınız yerinden nakit ödeme ile nakit almaktayız çubuklu hurda fiyatları, hurdacılar, hurda, hurdacı ihtiyacınızda çubuklu  hurda firmamız hurda alım satımı yapmaktadır.

Çubuklu   bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız çubuklu hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almaktayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metallerinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır. değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak da bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu iş gücünden tasarruf etmek ülkemize karşı duyduğumuz insani bir görevdir. Sizde elinizdeki işinize yaramayan tüm bakır, demir gibi hurdalarınızı bize ulaştırın yüksek fiyattan alımlarını gerçekleştirelim.

çubuklu hurdacı

çubuklu hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir. Bu değerli madenleri israf etmek yerine bize ulaştırın ve sanayimizin çeşitli kollarında değerlendirilmek üzere ham madde haline getirelim.

Çubuklu Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Çubuklu   hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

 

çubuklu Hurda Demir

 

çubuklu  Hurda Alimunyum

 

çubuklu  Hurda Bakır

 

çubuklu Hurda Sarı

 

çubuklu Hurda Çelik

 

çubuklu Hurda Çinko

 

çubuklu Hurda Krom

 

çubuklu Hurda Kablo

 

çubuklu Hurda Demir

 

çubuklu  Hurda Bakır

 

çubuklu  Hurda Paslanmaz

 

çubuklu Hurda Alüminyum

 

çubuklu Hurda Kağıt

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir .

Bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız.

Her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır alım yapan hurdacı firmamiz günlük olarak güncel fiyatlarla kablo alımı yapılmaktadır. kablo bakırın dolar üzerinden hesaplanarak fiyatları belirlenmektedir.

   

KABLO BAKIR FİYATLARI      

 Günlük hurda bakır fiyatları güncel fiyatları bizden ögrenebilirsiniz. Kablo bakır fiyatları günlük olarak bizden alabilirsiniz. Bizler en yüksek fiyatlara kablo bakır satım yaparken bizden fiyat almadan satmayın. 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir