Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

istanbul    nakit almaktayız. Cevizli hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda  cevizli  hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Cevizli  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız cevizli  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

Cevizli hurdacı 0536 975 04 26

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Cevizli Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Sizde bu değerli atıklarınızı bize ulaştırın hem siz kazanın hem sanayimiz kazansın.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.  cevizli hurda kablo alım satım olarak size güvenilir ve titiz bir çalışmanın garantisini veriyoruz. 

Sizde gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir ve bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Cevizli Hurda Alım Satım

 

Cevizli Hurda Demir

 

Cevizli Hurda Alimunyum

 

Cevizli Hurda Bakır

 

Cevizli Hurda Sarı

 

Cevizli Hurda Çelik

 

Cevizli Hurda Çinko

 

Cevizli Hurda Krom

 

Cevizli Hurda Kablo

 

Cevizli Hurda Demir

 

Cevizli Hurda Bakır

 

Cevizli Hurda Paslanmaz

 

Cevizli Hurda Alüminyum

 

Cevizli Hurda Kağıt

 

Cevizli Hurda Plastik

 

Cevizli Makina Hurdaları

 

Cevizli Hurda Çinko

 

Cevizli Sarı Hurda

 

Cevizli Hurda Pet

 

Cevizli Hurda Naylon

 

Cevizli Hurda Krom

 

Cevizli Hurda Kurşun

 

Cevizli Hurda Karton

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.  

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. kablo bakır fiyatları günlük olarak degişmektedir. Bu yüzden kablo fiyatlarını araştırmadan kablo bakırlarınızı değersiz satmayın.

    HURDA KABLO BAKIR FİYATLARI.        

Kablo hurda bakır fiyatları kablonun kalınlığı yada inceliği hiç bir öneme sahip değildir. Kablonun içindeki soyma   Yada kırma bakıra bağlı olarak fiyatlandırılır. Kablo fiyları için bir kaç resim armanız yeterli olmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir