Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

istanbul çavuşbaşı  hurda merkezi olarak her türlü eskimiş kırılmış yıpranmış yada elektronik hurdalarınız yerinden nakit ödeme ile nakit almaktayız çavuşbaşı hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda çavuşbaşı  hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Çavuşbaşı hurdacı olarak en doğru ve en güvenilir hizmeti vermek için uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz

Çavuşbaşı   bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız çavuşbaşı hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız, böylece sizleri taşıması oldukça zahmetli olan ağır hurda yüklerinde de kurtarmış olarak müşteri memnuniyetinizi en yüksekte tutmayı hedefliyoruz.

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

Çavuşbaşı hurdacı 0536 975 04 26

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Çavuşbaşı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Çavuşbaşı   hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

Sizlerde bir an önce fiyat almak bizi aramalısınız.

HİZMETLERİMİZ

Çavuşbaşı Hurda Alım Satım

 

Çavuşbaşı Hurda Demir

 

Çavuşbaşı Hurda Alimunyum

 

Çavuşbaşı Hurda Bakır

 

Çavuşbaşı Hurda Sarı

 

Çavuşbaşı Hurda Çelik

 

Çavuşbaşı Hurda Çinko

 

Çavuşbaşı Hurda Krom

 

Çavuşbaşı Hurda Kablo

 

Çavuşbaşı Hurda Demir

 

Çavuşbaşı Hurda Bakır

 

Çavuşbaşı Hurda Paslanmaz

 

Çavuşbaşı Hurda Alüminyum

 

Çavuşbaşı Hurda Kağıt

 

Çavuşbaşı Hurda Plastik

 

Çavuşbaşı Makina Hurdaları

 

Çavuşbaşı Hurda Çinko

 

Çavuşbaşı Sarı Hurda

 

Çavuşbaşı Hurda Pet

 

Çavuşbaşı Hurda Naylon

 

Çavuşbaşı Hurda Krom

 

Çavuşbaşı Hurda Kurşun

 

Çavuşbaşı Hurda KartonBu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır konusunda hurda kablo alım satım yapan hurdacı dükkanımız hertürlü hurda kablo bakır alım satım yapılmaktadır .Tonajlı kablolarınız için bzimle iletişme geçebilirsiniz.

KABLO HURDA BAKIR ALIM

Kablo bakır alım satım yapan kablo firmaları arasında en yüksek şekilde almaktayız. Kablo bakır fiyatları güncel olarak almaktayız. Soyma bakır hesabindan yanlısıymış bakır fiyatından alım satım yapmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir