Aydınevler hurdacı 0536 975 04 26

Aydınevler hurdacı 0536 975 04 26

Aydınevler hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmeti de sağlamaktayız.

Sağlıklı bir hayat sağlıklı bir çevreden geçer. Bu felsefe doğrultusunda öncelikle kendi çevremizi temizlemeliyiz. İşimize yarmayan ama sanayimiz için değerli sayılabilecek tüm materyallerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu süreçte hurdalarınızı bize kendiniz getirebileceğiniz gibi adresinizden bizde alabiliriz. Bu konuda detaylı bilgi için bizi arayabilir aklınızdaki her soru işaretine cevap bulabilirsiniz.

Aydınevler hurdacı 0536 975 04 26

İstanbul aydınevler  ile nakit  hurda fıyatları, hurdacılar, hurda, hurdacı ıhtıyacınızda aydınevler   hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Aydınevler  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız. Aydınevler  hurda  Fiyatları olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakda bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

aydınevler hurdacı

aydınevler hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Aydınevler Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. aydınevler hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük olduğundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır. Yani yüze otuz yüzde otuz beş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. Sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız. Kabloların iki yüzlük kırklık, ikilik, üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fiyatın da çarpılarak fiyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Aydınevler hurda demir alımı

Aydınevler hurda bakır

Aydınevler hurda sarı

Aydınevler hurda altın

Aydınevler hurda kablo

Aydınevler hurda alımınyum

Aydınevler hurda kompozıt

Aydınevler hurda plastık

Aydınevler hurda paslanamaz

Aydınevler hurda bakır

Aydınevler hurda gümüş

Aydınevler hurda akü

Aydınevler hurda cınko

Aydınevler hurda kompozıt

Aydınevler hurda nıkel

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım, Bizler her zaman geri dönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız, her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez .Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.  Sizde ülkemize bir katkı sağlayın ve bu kirliliğin önüne geçmek için hurdalarınızı bize ulaştırın.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır değeri yüksek olan değerli bir madenimizdir bu değerli madenlerin geri dönüşüm konusunda ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktayız ayrıca geri dönüşümü olan metal demir pilastık gibi hertürlü hurdalarınız değerinde ve zamanında alım yapmaktayız.

      

KABLO FİYATLARI.        

Kablo alım satım yapan hurda firmamiz  kablo bakır konusunda ehlileşmiş ekiplerimiz tarafından görülerek fiyatlandırmaktayız. Her türlü kablo bakırlarınızı yerinde nakit alarak ülke ekonomisine destek sağlamaktayız.KAblo bakır çeşitleri mevcut olduğundan  dolayı fiyatlar değişebilir. Bu tur hurdalar için resim atmanız fiyat için yeterlidir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir