Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmeti de sağlamaktayız.

Ailemize sevdiklerimize ve gelecek nesillerimize sağlıklı bir çevre bırakmak için dikkat etmemiz gereken hususlardan biri de atık maddelerimizi geri dönüşüme göndermek ve doğada zararlı maddelere dönüşmesini engellemektir.

Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

istanbul atatürk  hurda merkezi olarak her türlü eskimiş kırılmış yıpranmış yada elektronik hurdalarınız yerinden nakit ödeme ile nakit almaktayız.kadıköy hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda atatürk hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Atatürkün bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız atatürk hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

Atatürk hurdacı 0536 975 04 26

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Atatürk Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

İstanbulun her ilçesinden bize ulaşabilir fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Atatürk hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz. sizlerden kablo degil de bakır alır gibi almaktayız. Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatın da çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Atatürk Hurda Alım Satım

 

Atatürk Hurda Demir

 

Atatürk Hurda Alimunyum

 

Atatürk Hurda Bakır

 

Atatürk Hurda Sarı

 

Atatürk Hurda Çelik

 

Atatürk Hurda Çinko

 

Atatürk Hurda Krom

 

Atatürk Hurda Kablo

 

Atatürk Hurda Demir

 

Atatürk Hurda Bakır

 

Atatürk Hurda Paslanmaz

 

Ataşehir Hurda Alüminyum

 

Ataşehir Hurda Kağıt

 

atatürk Hurda Plastik

 

Atatürk Makina Hurdaları

 

Atatürk Hurda Çinko

 

Atatürk Sarı Hurda

 

Atatürk Hurda Pet

 

Atatürk Hurda Naylon

 

Atatürk Hurda Krom

 

Atatürk Hurda Kurşun

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir