Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

istanbul altıntepe  ile nakit almaktayız. Altıntepe hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda altıntepe   hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Altıntepe  bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız altıntepe  hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız.

Adresinizden geldiğimizde bu hurdaları piyasa değerlerinin en üst çizgisinde belirleyerek ödemenizi hemen yapıyor ve ürünlerimizi o şekilde alıyoruz. Sizde aile ekonominize katkı sağlarken ülke sanayisine de artı sağlamanın haklı gururunu yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

Altıntepe hurdacı 0536 975 04 26

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Altıntepe Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. Altıntepe hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

Altıntepe Hurda Demir

 

altıntepe Hurda Alimunyum

 

altıntepe Hurda Bakır

 

altıntepe Hurda Sarı

 

altıntepe Hurda Çelik

 

altıntepe Hurda Çinko

 

altıntepe Hurda Krom

 

altıntepe Hurda Kablo

 

altıntepe Hurda Demir

 

altıntepe Hurda Bakır

 

altıntepe Hurda Paslanmaz

 

altıntepe Hurda Alüminyum

 

altıntepe Hurda Kağıt

 

altıntepe Hurda Plastik

 

altıntepe Makina Hurdaları

 

altıntepe Hurda Çinko

 

altıntepe Sarı Hurda

 

altıntepe Hurda Pet

 

altıntepe Hurda Naylon

 

altıntepe Hurda Krom

 

altıntepe Hurda Kurşun

 

altıntepe Hurda Karton

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma curümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetbektedir,doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol acarak bir katliyam yapılmaktadır. bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılıgı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geridönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,Bizler her zaman geridönüşüm hizmeti veren firmalar arasında güvenilir ,ve de her zaman sizlere yardımcı olmaktayız,her zaman her konuda soru veya bilgi almak için bizleri aramanız yeterlidir illa hurda alıp satmanız gerekmez.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır fiyatları güncel olarak uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından yerinde tespit ederek fiyat vermekteyiz. bu tür değerli madenlerin geri dönüşümü olduğu gibi hurda demir metal olarak yapılan kullanımı veya imalat artığı madenlerinizi yerinden almaktayız .

       

KABLO BAKIR FİYATLARI.      

Kablo bakır fiyatları güncel kablo soyma bakir fiyatları güncel olarak fiyatlarımız günlük olarak verilmektedir. Kablo çeşitlerine göre fiyatlar değişmektedir. Tonajlı Kablo bakır  fiyatları için kablodan mumune vermeniz gerekmektedir.  Net bir fiyat almak için bizlerle itibata geçmemiz gerekmektedir. 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir