Harem hurdacı 0536 975 04 26

0

Harem hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Harem hurdacı 0536 975 04 26

istanbul harem ile nakit almaktayız harem hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda harem hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Harem bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız beylerbeyi hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

harem hurdacı

harem hurdacı hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Harem  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.harem  hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

harem Hurda Bakır

 

harem Hurda Sarı

 

harem Hurda Çelik

 

harem Hurda Çinko

 

harem Hurda Krom

 

harem Hurda Kablo

 

harem Hurda Demir

 

harem Hurda Bakır

 

harem Hurda Paslanmaz

 

harem Hurda Alüminyum

 

harem Hurda Kağıt

 

harem Hurda Plastik

 

harem Makina Hurdaları

 

harem Hurda Çinko

 

harem Sarı Hurda

 

harem Hurda Pet

 

harem Hurda Naylon

 

harem Hurda Krom

 

harem Hurda Kurşun

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.