Altunizade hurdacı 0536 975 04 26

0

Altunizade hurdacı 0536 975 04 26

2001  yıllarında kurulan  hurda firmamız her türlü hurda demir,bakır,sarı,kablo,plastik,kalay,kompozit, ,alımınyum,çinko,krom,paslanmaz,plastik,kağıt,sarı,bakır,kablo,nikel,kursun,akü,elektonik kart,bobinaj hurdaları,makine hurdaları gıbı hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetide sağlamaktayız.

Altunizade hurdacı 0536 975 04 26

istanbul altunizade ile nakit almaktayız altunizade hurda fıyatları,hurdacılar,hurda,hurdacı ıhtıyacınızda altunizade hurda fırmamız hurda alım satımı yapmakyadır.

Altunizade bütün mahallerinde hurda alımı yapmaktayız altunizade hurda olarak en hızlı şekilde hurdalarınızı yerinden almakytayız,

Hurda bakır ve çeşitli hurda bakırlarınızı değerlendirmek ve geri dönüşüme katkı sağlayacak hemde değerli metallerinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır.bakır hurdaları değerinde alınıp satılmaktadır.değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsakta bu madenleri çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş güçüne gerek duymaktadır.

altunizade  hurda

altunizade hurda alım satım

HURDA SARI

hurda sarı Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Altunizade  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.altunizade  hurda kablo alım satım

Hurda kablo fiyatları kablonun içinde çıkacak bakır oranına göre  değişmektedir data kablosu gibi ince kablonun verimi çok düşük oldugundan  dolayı en düşük verimini sağlamaktadır.yani yüze otuz yüzde otuzbeş gibi görülerek bakır fiyatından yüzde otuz beşi çarparak kablonun fiyatını belirlemekteyiz.sizlerden kablo degilde bakır alır gibi almaktayız.Kabloların ikiyüzlük kırklık,ikilik,üçlük gibi kabloların verim notu hesaplanılarak bakır fıyatında çarpılarak fıyatı çıkartılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ

altunızade Hurda Alım Satım

altunızade Hurda Demir

altunızade Hurda Alimunyum

altunızade Hurda Bakır

altunızade Hurda Sarı

altunızade Hurda Çelik

altunızade Hurda Çinko

altunızade Hurda Krom

altunızade Hurda Kablo

altunızade Hurda Demir

altunızade Hurda Bakır

altunızade Hurda Paslanmaz

altunızade Hurda Alüminyum

altunızade Hurda Kağıt

altunızade Hurda Plastik

altunızade Makina Hurdaları

altunızade Hurda Çinko

altunızade Sarı Hurda

altunızade Hurda Pet

altunızade Hurda Naylon

altunızade Hurda Krom

altunızadeHurda Kurşun

altunızade Hurda Karton

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

Comments are closed.